Saturday, September 30, 2006

Täna siis käitumisest. Kui võtta meie klassi käitumist siis see on pärishea kui võrrelde teist-esimest klassi. Meie klessist on vb kõige lohakam andres aga see ei ole kindel.Väga korralikud on Liisi ja Kerstin. Nendel on alati koik vajalik kaasas. Selline on siis minu arvamus ja minul siis kõik selles osas.

Nüüd me siis kirjutame kodustest töödest. Kodustest töödest siis seda et meile antakse peaaegu igapäev lugeda``Kevadet``mis on päris lahe raamat ja mulle meeldib selleraamatu juures see et seal on väga lahedad tegelased. Meile antakse igapäev eripalju tõid teha. Vahepeal vähem ja siis jälle rohkem ja mulle ei meeldi see kui matemaatikas on kontrolltööd sest ma ei ole matemaatikas väga tugev ja ma ei oska seda eriti. Kui meile antakse kodus mingi luuletus pähe õppida siis kui on lühike luuletus siis jääb see hästi pähe aga kui on pikk siis see ei taha kohe kuidagi pähe jääda. Koduseid töid ma teen umb 45min kuimul on vaja vennathoida vahepeal siis umb 1H. Selleks korraks siis kõik.

Tervist. Reedel oli vaja meil kirjutada kiusamisest ja seda ma ka teen. Minule ei meeldi eriti kiusamine kuigi ma teen seda ise ka aeg-ajalt. Meie klassi poisid erititihti. Tüdrukud eriti ei kiusa. Tegelikult ma arvan et ega kellegile eriti see ei meeldi aga mis siis teha kui seda tehakse ega neid ju eriti keelata saa. Aga selleks teemaks kõik. Järgmist teemat saate juma varsti lugeda.

Thursday, September 28, 2006

Terekest täna ma räägin kehalisest kasvatuses. Minule see tund meeldib. Meie uus õpetaja teeb nii lahedaid ülesandeid. Mulle ei meeldi see et kehaline on vahepeal esimene tund. Mulle meeldib kui see oleks umbes kolmas tund sest siis ma ei ole nii väsinud. Meil on kokku olnud siin koolis 3 õpetajat. Kehalises kasvatuses me jookseme ja teeme igasuguseid asju. Minule meeldib kõigerohkem rahvastepall sest see on väga põnev. Mulle ei meeldi see kui me peame jooksma majaringe eriti siis kui on vaja joosta 2 ringi. Tänaseks siis kõik.

Wednesday, September 27, 2006

Tere täna me siis kirjutame kunsti-tööõpetusest. Minule meeldivad need tunnid. Kunstis ja tööõpetuses me räägime igasugustest asjadest mis on päris huvitav. Paljud lapsed küll naeravad koguaeg aga see ei häiri eriti. Siis me veel joonistame kuid minul eriti ilusad pildid ei tule. Kõige ilusamad pildid tulevad loomilikult õpetaja ingridil. Niipalju siis sellest korrast homme uus jutt.

Tulevikukool

Siia tuleb minu tulevikukooli jutuke. Ma soovin, et te tulevikus sellised koolid!
Mu tulevikukool näeb välja kaunis ja ilus. Ma soovin, et see oleks punane ja kolmekordne. Igal korrusel oleks wc. Esimesel korrusel on söökla ja puhkeruum. Teisel korrusel on klassid ja Kolmandal korrusel on arvutid. (Gümnaasium). Õpetajad on ilusad, lahked ja targad.
Tunnid on 30 minutit ja tunditeks on matemaatika, joonistamine, puhkamine, eesti keel ja arvutitund.
Vahetunnid on 15minutit. Vahetunnis saab tegeleda arvutitega, saab ka süüa(30minutit) ja võib olla õues.
Sellised on minu unistused ja ma oleks väga õnnelik kui sellisedkoolid olemas oleksid. :).

Tuesday, September 26, 2006

Meie kool asub tänaval Paegaare 32 ja see on päris tore kool ja ma lähen järgmine aasta siit ära. ;). Meie kool on roosat värvi ja värvi on palju maha tulnud. Siin on neli klassi ja on ka lasteaia rühmad. Siin käib ka Relle vand. Meie klassijuhataja on Ingrid Maadvere. Mulle see meeldib et mklassijuhataja on nii sõbralik ja lahke. Meil on ka lahedad esimeseklassi õpilased. Meie kool on U tähe kujuga ainult kandiline. Meie uus kehalise kasvatuse õpetaja nimi on Sirli Laimets. Meie kool on suhteliselt väike. Meie vana õpetaja oni Luule Vanaselja kes kahjuks ära läks ja see ei ole ülte lahe, sest ta oli väga hea õpetaja. Majanduse õpetaja on meil ikka sama Õpeteja Urve Hinn ja nüüd on meil uusõppeaine ühiskonnaõpetus ja seda annab meile Terje Zimmermann. Ühiskonnaõpetus on lahe tund. Meie kool on suurte majade vahel. Kasvataja Aili Jaakmehel on 27.09.06 saab kasvataja 60 aastaseks. Paljud lähevad soovivad kasvataje õnne nii ka mina. Matemaatikat annab meile ka õpetaja Urve Hinn. Mulle ei meeldi väga kui mul on palju õppida ja kui mul ma ei saa õue minna. :(. Mei ole ka 2 kehalisekasvatuse õpetajat kes olid Raino Liblik ja Marika Arro kes läksid mõlemad siit koolist ära.

Tere. Täna me siis kirjutame ringidest. Mina käin koos Kristiniga Prantsuse keeles,mudilaskooris ja Silmaringi arendamise klubis. Mudilaskooris käib meie klassist 5 tüdrukut. Silmaarendamise klubis käime vb mina ja Kristin. Minule need ringid meeldivad.

Monday, September 25, 2006

Täna oli koolis väga väga paha toit. Nimelt oli selleks kalasupp. Minule see ei maitse ja ma viskasin veerand suppi ära. Paljud viskasid selle ära nii et ma ei olenud ainuke. Pärast oli hea vett peale juua. Peale sööki tulime klassi ja kõik ole jälle korras.

Friday, September 22, 2006

Tere. Täna oli päris põnev päeva, sest ma käisin Kristinil külas ja tegin seal jutu Kristjanisi ja peale seda mängisime peitust ja pudelipeitust. Kui Kristin läks suvilasse siis ma tulin ka koju ja läksin pm kohe trenni. Trennis tullest läksime issiga poodi ja meil olid pikad ostud. Peale pikka käiku ostsime jäätist ja tulume siis koju. Kui ma kord koju tulin siis ma hoidsin nata vennat ja siis arvutisse bloggerisse kirjutama ja peale seda vaatasime issis ja emmega ´´chicken little´´. See ole lahe.

Meil käis külas Kristjan Varnik. Ta oli väga pikk ja tal oli päris kõva hääl. Ta on 28 aastane ja tal on 1õde ja 1vend. Ta lemmik loom on kass ja ta lemmik film on Kalapoeg Nemo. Veel on tema lemmik linnad Boston ja Tallinn. Kui talt küsiti et kas ta oskab Eesti keelt siis ta vastas et väga-väga vähe. Ta osab ka süüa teha.Sammuti oskab ka autoga sõita. Talle meeldib ka Eesti. Talle ei meeldi pokker. Ta ei oska ka Prantsuse keelt. Ta lemmik pood on Kristiine kaubanduskeskus. Tema lemmik jook on piim ja ta lemmik söök on pitsa.

Wednesday, September 20, 2006

kinos käik

Mati läks kooli ja rääkis sõbrale, et ta tuleks temaga kinno. Sõber ei lausunud sellepeale musta ega valget. Siis ütles Mati, et kui sa tuled siis võta jalad selga ja mine koju. Nii ta tegigi. Mati rääkis ennist, et saaks kino ees kokku. Juss läks kino ette ja ootas Matit seal poolt tundi ja alles siis sai Juss aru, et sõber vedas teda ninapidi. Ta oli vihane ja kaotas pea. Samal ajal mõtles Mati, et tema päevad on loetud. Kui järgmine päev Mati Jussi nägi, siis palus ta sõbra käest andeks ja nad olid jälle head sõbrad.

Friday, September 15, 2006

Terekest. Täna oli siis päris lahe päeva ja sai ka nalja eriti mudilaskooris.:D. Peale tunde tulin siis koju ja ei teinud midagierilist. Nädalavahetusel olen ka linnas.:(. Tahan väga maale minna. Aga noh ega siis midagi rohkem nagu polnugdiminagi öelda.

Täna on siis teisipäev ja ma ootan juba täiega reedet sest siis on järgmine päev vabapäev. :). Me mõtmesime vennale nime välja. Väga ilus nimi tuli aga ma ei paljasta seda nime mõned seda nime juba teavad aga ikkagi.Ja ega siis muud kui head reedet.:).

Tuesday, September 12, 2006

Täna oli koolis natuke paha sest mul hakkas kõht valutama ja see ei ole hea. Aga see selleks. Pärast kooli läksin koju ja ootasin issit et minna haiglasse emmet vaatama ja vennat ka. Venna oli armas nagu ikka ja mu emme saab neljapäeval koju. Ma juba ootan seda sest kaua sa ikka pelgulinna haiglas viitsid käia. Õhtul olin niisma ei teinud midagi erilist.:). Head ööd siis!

Tere siis. Esmaspäev on käes ja mul on ka hea uudis nimelt ma sain pühapäeval kell pool 7 endale venna. :). Käisime teda vaatama ja ta oli väga armas. Õhtul tõime vanaema ka ära ja ma jäin sinna ööse(laupäev vastu pühapäeva). Hommikul olin ma koolis nagi ikka. Tänaseks siis kõik.

Friday, September 08, 2006

Laupäeval oli juba vaja mõelda mida esmaspäevaks vaja on ja kokku panna. Nata aja pärast kiusasin robyt(tädipoega). Peale seda eriti ei teinudgi midag. Kui tuli magamis aeg siis tuttu lapsed ja kõik teised. :).

Reedel oli kool ja peale seda läksin ma koju ja siis olin nata kodus ja oioi siis juuksurisse. Peale seda olin ma kodus ja sõin siis vanaema juurde ööseks. Vanaema juures olin arvutis ja vaatasin telekat. Tädipoeg oli selleks ajaks juba magama läinud. Ja kui juba poeg magama jäi siis jäi ema ka. Head ööd.

Tere jälle. Laupäev on tore päev ja nii ka pühapäev. Täna öösel olin ma vanaema juures. Pärast seda läksime tapeeti vaatama kuna teine väljavalitud tapeet oli ära ostetud ja enam ei tulnud ka. :(. Järgnev öö olen ma vist ka siis aga noh eks siis näeb.

Wednesday, September 06, 2006

Täna oli väga lahe päev. Oli ka käisin Kristini juures ja seal oli väga lahe ja naljakas. Ta tegi mulle ka tekist ja linast friikartuli ja see oli väga maitsev ja tahaks veel:S. Hahaa. siis läksin koju ja võtsin ujmis asjad ja läksin tnni. Siis tulin koju ja olin seal niisama.head ööd siis tulge ikka kooli ka.

Tuesday, September 05, 2006

Terekest jälle!
Täna oli tore päeva jas ee on ju ometifi hea. :). Mängisime kehalises rahvastepalli ja alguses võitsime ja teine mäng kaotasime ja siis mul oleksid prillid peaaegu katki läinud ja see ei ole hea:). Ja siis lähsime kolu ja kristin tuli minu juurde ja see oli väga lõbus. Õhtul olin ujumas ja siis tulin koju ja plin väga väsinud. Kui tulu uneaeg siis kõik lapsed magama. head järgnevat päeva siis. Ja hed ööd ka.

Monday, September 04, 2006

tere kool

Ma käisin suvel leedus ja lätis.Seal oli väga lahe ja mõnus olla.Sealt tõin teistele kingitusi ja endale ka midagi.Oiln ka maal.Seal oli sammuti lahe ja mõnus olla.Käisime ka tuttavatega jõe ääres ja käisin ka pärnus Valgerannas ujumas.:)

Tere kool